ManoVizitas.LT – inovatyvi vizitų rezervacijos ir paslaugų užsakymo svetainė.

 

“Čia ir dabar” tai gyvenimo būdas, kurį mes pavertėme šūkiu ir pritaikėme praktikoje. Naudodamiesi šūkiu „rezervuok vizitą čia ir dabar”, siekiame palengvinti vizitų ir rezervacijos tarp užsakovų ir paslaugų teikėjų derinimą.

 

Esame suinteresuoti, kad užsakovai galėtų taupyti savo laiką ir lėšas, galėtų registruotis iš bet kur ir bet kada, netrukdydami paslaugų teikėjų darbo, o paslaugų teikėjai galėtų potencialiems klientams suteikti papildomą pridėtinę vertę, būtų modernūs, neinvestuodami lėšų į asmenines klientų duomenų valdymo programas.

 

Atsižvelgiant į tai, sukūrėme sistemą ManoVizitas.LT , kuri leis „čia ir dabar“ suplanuoti vizitą, rezervuoti priėmimo, konsultacijos laiką norimose paslaugų teikimo vietose bei lengvai užsiregistruoti į grupinius užsiėmimus.

 

Džiaugiamės, kad sistemos ManoVizitas.LT dėka tiek paslaugų teikėjai, įmonės, tiek užsakovai, potencialūs klientai, gauna didžiulę naudą. Tikime, kad ryšys tarp įmonės ir kliento stiprės, klientai taps laimingesni, o įmonės galės dirbti operatyviau ir pelningiau.

Atraskite Vizitus Internetu

Turite Grožio ar SPA centrą? O gal turite Kirpyklą ar nuomojate Boulingo takelius?